Stayve distributor

Proč si vybrat práve nás.

STAYVE KOREA

Korejská společnost Evie je světovým lídrem v oblasti výzkumu a výroby kosmeceutikálnách produků. Nejúspěšnějšími produkty jsou kosmeceutikální ampule a související produkty značky STAYVE pro exkluzivní ošetření vhodné pro všechny, kterým na krásné a zdravé pleti záleží. Založena byla v roce 2006 a v současné době exportuje své produkty do více než padesáti zemí celého světa.

Kosmetické ampule STAYVE pro BBGLOW ošetření pleti si rychle získaly popularitu v Koreji a zanedlouho se rozšířili do celého světa. Ampule pro ošetření BBGLOW byly původně vyrobeny pouze ve třech různých barvách podle tónů pleti, ale pro svou popularitu byly nedávno přidány i dvě nové barvy (light-rose a deep-plus).

Obsažená kombinace účinných peptidů a dalších obsažených složek tohoto produktu jsou velmi účinná pro rozjasnění a sjednocení mdlé nebo matně vypadající pleti.

Staňte se profesionálem v ošetření BBGLOW s námi!
Co je to MTS?

Mirkojehličkování je v poslední době stále populárnějším ošetřením. Provádí se dermapenem, kdy miniaturní jehličky uvnitř vaší pokožky vyvolávají dočasná mikroporanění kolagenních vláken, která nastartují jejich obnovovací procesy. Během hojení se začne produkovat kolagen a elastin. Mikrojehličkováním se také velmi často vpravují nízkomolekulární mezoterapeutická séra hlouběji do pokožky, kde působí.

Velmi oblíbené je mikrojehličkování nano jehličkami z chirurgické ocely nebo silikonovými nano jehličkami, které kůži velmi pohodlně a bezbolestně penetrují zvolenými séry.

V kombinaci s boostery STAYVE a ampulemi BBGLOW dojde k absolutní proměně pleti a dlouhodobého zvýšení pružnosti pokožky, snížení pórů, rozjasnění pokožky a odstranění jemných linek a hyperpigmentací nebo redukci jizev.

STAYVE Korea konečně v Čechách a na Slovensku.

#BBGLOW ošetření ampulemi STAYVE.

Jsme autorizovaný distributor korejských kosmeceutikálních ampulí pro BBglow ošetření a souvisejících produků. BBglow je mikrojehličkové ošetření pleti pomocí dermapera a ampulí korejského výrobce STAYVE.

Co říkají naši klienti

Reference

Chtěla bych moc poděkovat za školení na BBglow slečně Barboře Svobodové. Vše důkladně vysvětlí. Školení má mezinárodní úroveň, děkuji moc. Všem doporučuji.

Dana Scholleová – Beauty You, Kbely

Dana Scholleová – Beauty You

Děkujeme za školení! Přístup školitelky byl velice lidský a ošetření nám bylo vysvětleno velmi srozumitelně. Těšíme se na spokojené klienty.

Františka Novotná

Produkty Stayve i školení mohu jen doporučit. Absolvovala jsem osobní trénink se školitelkou u mě v salonu a trénink na modelce. Prošli jsme společně každý krok a bylo mi vysvětleno vše velmi srozumitelně. Ujasnili jsme si co od ošetření očekávat a jakým způsobem komunikovat s klienty. Dostala jsem i malé školení jak na propagaci služby a spokojenost klienta. Těším se na další informace:-)

Lenka Fridrichová

Přidejte se k nám!

Chcete BBglow zařadit do svých služeb?

Zaregistrujte se pro odběr nejnovějších trendů v oblasti péče o pleť.